Wizyta ZSW w Brzozowej

Czytaj więcej: Wizyta ZSW w BrzozowejBardzo miłe spotkanie w ramach Zakliczyńskiej Szkółki Wędkarskiej mieli kol. Czesław Mytnik i kol. Zdzisław Górnikiewicz. Spotkanie odbyło się 11 kwietnia w Szkole Podstawowej w Brzozowej. Nasi koledzy z pasją zaprezentowali cały wędkarski arsenał. Przygotowani na te zajęcia są idealnie co pokazują zdjęcia. Jednak najważniejsze w tych spotkaniach jest zainteresowanie dzieci. A jak wynika z relacji kol. Czesława była jedno z najprzyjemniejszych spotkań. Dziękujemy za możliwość przeprowadzenia takiej prelekcji panu Dyrektorowi Bolesławowi Buratowskiemu oraz pani Krystynie Gotfryd. Do zobaczenia za rok.

Czytaj więcej: Wizyta ZSW w Brzozowej

Wizyta ZSW w Filipowicach

Czytaj więcej: Wizyta ZSW w FilipowicachZ okazji Dnia Ziemi kol. Czesław Mytnik potkał się z dziećmi w Filipowicach. Jak to wyglądało prezentują poniższe zdjęcia.

Czytaj więcej: Wizyta ZSW w Filipowicach

ZSW w Wielkiej Wsi

Czytaj więcej: ZSW w Wielkiej WsiW dniu 27-03-2016 kol Paweł Cieśla odwiedził przedszkolaków w Wielkiej Wsi. Poniżej kilka fotek.

Czytaj więcej: ZSW w Wielkiej Wsi

ZSW w Paleśnicy

Czytaj więcej: ZSW w PaleśnicyW dniu 07-04-2017 spotkanie ZSW odbyło się w Paleśnicy. Prowadzący kol Czesław Mytnik i kol. Zdzisław Górnikiewicz. Poniżej parę kadrów.

Czytaj więcej: ZSW w Paleśnicy

ZSW w Gwoźdzcu

Czytaj więcej: ZSW w GwoźdzcuW dniu 03-04-2017 spotkanie odbyło się w Szkole w Gwoźdzcu. Prowadził kol. Czesław Mytnik i kol Zdzisław Górnikiewicz. Poniżej relacja.

Czytaj więcej: ZSW w Gwoźdzcu

ZSW w Charzewicach

Czytaj więcej: ZSW w CharzewicachW dniu 22-03-2016 spotkanie w Szkole w Charzewicach. Prowadzący kol. Czesław Mytnik i kol Zdzisław Górnikiewicz.

Zapraszam do relacji

Czytaj więcej: ZSW w Charzewicach

Additional information